• 07.08.12, 17:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Aeroc ostis Soome majatootja Jämerä

Poorbetoontoodete valmistaja ja müüja Aeroc International AS ostis Jämerä kaubamärgi.
Tegemist on Soome vanima ja tuntuima kivimajade kaubamärgiga. Lisaks kaubamärgile omandati ka kivimajade müügi äritegevus Soomes nimetatud kaubamärgi all.
Uus Aeroci kontserni ettevõtte jätkab Aeroc International juhatuse liikme Ivar Siku sõnul Soomes tegevust Aeroc Jämerä Oy ärinimega. Kivimajade müügitegevust plaanib ettevõte laiendada Peterburi regiooni ning Baltikumi - Peterburis avatakse kontor augustis ning Eestis valmistatakse ette turuletulek järgmiseks hooajaks.
Valdusfirma Aeroc International, millele kuulub ka Aeroc AS, kuulub läbi Yaico ASi Ivar Paplavskisele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.24, 17:01
Innovatsioon ehitussektoris: Ruukki LowCarbon toodetes on heitkoguseid kuni 70% vähem
SSAB kontserni tütarettevõte Ruukki Construction käivitas uue tootegrupi Ruukki® LowCarbon, mille eesmärk on täita üha karmimaid keskkonnanõudeid ja rahuldada klientide vajadust vähendada ehitatavate hoonete elutsükli jooksul tekkivaid heitkoguseid. Tootegrupi esimesteks toodeteks on LowCarbon sändvitšpaneelid, LowCarbon fassaadikassetid ja katuseprofiil Ruukki® Classic LowCarbon, mille heitkogused on 50-70% väiksemad kui analoogsetel standardsetel toodetel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele