Riigi Kinnisvaral uus arendusdirektor

Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) arendusdirektorina alustas täna tööd Timo Aarmaa, kas hakkab vastutama ettevõtte kinnisvaraalase arendustegevuse ja investeeringute korraldamise eest.

Aaramaa on varem töötanud Swedbank ASis probleemkrediitide restruktureerimisjuhina. Lisaks on ta töötanud kinnisvara sektoris ettevõtetes AS Pro Kapital, AS E.L.L. Kinnisvara ja AS Trigon Capital.

Aarmaa omab Tallinna Tehnikaülikooli magistrikraadi ehitusökonoomika ja –juhtimise erialal. Samuti on ta ennast täiendanud tööstus- ja ärijuhtimise erialal Tehnoloogia Instituudis Soomes.

RKAS kuulutas välja konkurssi arendusdirektori leidmiseks käesoleva aasta jaanuaris. Avaliku värbamiskonkurssi viis läbi personaliotsingufirma Manpower.

RKAS investeeris möödunud aastal avaliku sektori asutuste töötingimuste parendamisse kokku 24 miljonit eurot ning juhtis täiendavalt ligi 8 miljoni euro eest CO2 projekti investeeringuid. Ettevõtte 2011. aasta müügitulu oli 37,2 miljoni eurot. Ärikasum oli 10,8 miljonit eurot ja puhaskasum 6,7 miljonit eurot.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed