Teder: Alustame admiraliteedi kvartali maa-aluse parklaga

Hillar Teder ütles ehitusuudistele, et Tallinna vanasadama Admiraliteedibasseini äärde kavandatud kvartali ehitusega tehakse algus juba järgmisel aastal.

„Esmalt on plaanis alustada kogu kvartali arendamisel maa-aluse parklaga. Praegu rendib kõnealust maad Tivoli. Pärast seda kui Tivoli lõpetab, on sügise poole plaanis maa-ala taraga ümbritseda, et alustada ettevalmistustega maa-aluse parkla rajamiseks,“ kirjeldas Teder esmaseid plaane.

Teder möönis, et tegemist on maa-alaga, mis pakub kindlasti palju üllatusi. „Iial ei või teada, mis sealt maa alt välja võib tulla,“ märkis Teder.

Tederi sõnul kuulub kõnealune maa 75% ulatuses temale ning 25% Skanskale. „Mis täpsemalt parkla peale tuleb, sõltub ka meie naabrite plaanist,“ ütles Teder.

Praegusel hetkel maa-aluse parklaehituse osas ühtegi lepingut ehitusettevõtetega sõlmitud pole, kuid Tederi sõnul on seda plaan teha sel aastal.

Teder märkis eelmine aasta Äripäeva suurkonverentsil Äriplaan 2012, et kui on pidevalt tegutsetud välismaal, siis alati tuleb jätta midagi ka kodumaale tegemiseks.


 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed