• 16.01.12, 08:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kooli ehitusest tehakse õppefilm

Uut õppekompleksi ehitav Kuressaare ametikool jälgib objektil toimuvat veebikaameraga, mille salvestistest on kavas teha õppefilm.
“Kuigi kaamera abil saame objektil toimuvat tööd reaalajas jälgida, pole see üles seatud ehitaja kiusamiseks – et vaadata, mis ikka konkreetsel ajahetkel toimub ja kui palju keegi meestest tööd teeb,” lausus kooli haldusdirektor Arvo Kereme Saarte Häälele ja selgitas, et kaamera seati üles õppetöö tarvis.
“Ehitajad teavad, et neid jälgitakse,” kinnitas AS-i EBC Ehitus projektijuht Ain Murd, lisades: “Mujal Euroopas on veebikaamerad ehitusobjektidel väga levinud.”
 “Lõpuks tuleb sellest time-lapse-video – paari minutiga saab näha maja kerkimist esimest kopalöögist viimase lihvini,” rääkis reklaamikunsti ja piktograafiaõpetaja Merit Karise. Praegu saab maja valmimist jälgida siit.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.26, 16:24
Viljandi betoonitootja 35 aasta õppetund: ellu jääb see, kes oskab kohaneda
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele