Täna sai nurgakivi Järvamaa haigla õendusabi kompleks, mis peaks valmima järgmise aasta lõpuks.
AS Järvamaa Haigla juurde peaks 2012. aasta lõpuks valmima statsionaarse õendusabi ehk hooldusraviteenuste osutamise kompleks. Projekti kohaselt ehitatakse haigla olemasolevate hoonete juurde uus 1550 m² suurune ravikorpus, mis vastab tervishoiuteenuste osutamiseks kehtestatud nõuetele ning milles on Järva maakonna koduõendusteenuste koordineerimise keskus ning kokku 24 voodikohta hooldusraviteenuste osutamiseks, sealhulgas surija õendusabi ehk hospiits.
Ehitus on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondist.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Järvamaa haigla projekt õendusabihoone ehitamiseks sai tagasilöögi, kuna ehitusfirmade pakkumised ületavad ehitustöödele plaanitud summat kuni 50 protsendiga.
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.