Üleeile kuulutati välja hange Sõrve külastuskeskuse rekonstrueerimiseks. Hanke võitjal tuleb korrastada tuletornilinnaku külastuskeskuse peahoone, meistritekoda ja saun ning teha ka haljastustööd.
Sõrve tuletornilinnaku projekt sai EAS-ilt piirkondade konkurentsivõime tugevdamise meetmest toetust 1 267 633 eurot (17 miljonit krooni), vahendab Saarte Hääl.
Hankelepingu objekt koosneb riigihangete registri andmeil kolmest ehitisest ja haljastusest: võitjal tuleb korrastada tuletornilinnaku külastuskeskuse peahoone, meistritekoda ja saun ning teha ka haljastustööd.
Tuletornilinnaku näol saab Sõrve atraktiivse ja külastajatele elamusi pakkuva turismiobjekti, kuhu rajatakse mitmeid püsiekspositsioone ja töötubasid.
akkumuste esitamise tähtaeg on 29. detsember.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele