• 27.10.11, 16:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tartusse rajatakse seikluspark

Tartu linn otsustas anda Tartu Seikluspark OÜle kümneks aastaks tasuta kasutusse 2,7 ha suuruse maa-ala Narva mnt 126d ning määras projekteerimistingimused seikluspargi rajamiseks.
Maa-alale on kavas rajada parkla, korrastada hooldamata ala pargiks ning ehitada välja seikluspargi atraktsioonid. Ettevõttel tuleb seikluspargi atraktsioonid rajada vähemalt kahe aasta jooksul lepingu sõlmimisest.
Projekti partnerid on ka MTÜ Noortemuusikakeskus Rock Down ja MTÜ AK Rahinge.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele