4. oktoober 2011

Ando Leppiman nüüd ministeeriumi teenistuses

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi (MKM) energeetikaosakonda juhib alates 3. oktoobrist Ando Leppiman, kes varem töötas Eesti Energia taastuvenergia ettevõtte direktori ametikohal.

Ando Leppiman on kuulunud Aulepa Tuulepargid OÜ, Eesti Tuuleenergia Assotsiatsiooni ja Paldiski Ettevõtjate Liidu juhatustesse.

Leppimani sõnul on Eesti energiamajandus muutuste lävel: „Me peame vähem kui kahe aasta pärast avama elektrituru kõikidele kauplejatele, gaasituru korraldus tuleb viia vastavusse Eesti riigi huvidega ja Euroopa Liidus kokkulepituga. Me peame looma võimalused Eestisse uute elektri ja soojuse tootmisseadmete tekkeks, muutma taastuvenergiarajatiste investeerimiskliima stabiilseks ning pöörama enam tähelepanu energia kokkuhoiule kodukulude vähendamiseks.“

Leppiman on ministeeriumis töötanud ka varem: aastatel 2002- 2007 oli ta energeetikaosakonna peaspetsialist, ekspert ja talituse juhataja.

Leppimanil on tehnikateaduste magistrikraad soojustehnika erialal. Lisaks on ta ennast täiendanud Saksamaal taastuvate energiaallikate ja vesinikutehnoloogia vallas.

 

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688