Arco Vara Merivälja arenduse teise etapi 57-st kõrghaljastusega elamukrundist on müüdud 55 krunti suurusega 900-1300 ruutmeetrit.
Müügis olevat 1243 m2 suurust krunti müüakse 118 000 euroga, 1293 m2 suurust krunti 121 000 euroga.
Merivälja² arendusprojekti krundid asuvad kõrghaljastusega piirkonnas kahel pool Ranniku teed. Kruntidele võib ehitada kuni kahekorruselisi ühepereelamuid või paarismaju, kusjuures miljöö säilitamise eesmärgil on palkmajad keelatud. Hooned võivad katta kuni neljandiku krundi pindalast
Kõigile kinnistutele on tagatud veevarustus, reovee ja drenaažvete kanalisatsioon, gaasivarustus, elektrivarustus ja sidevarustus.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Rääkides Eestis valmivate kvaliteetsete uste ja akende tootmisest, ei saa üle ega ümber Haapsalu Uksetehasest. Ent pea 35 aastat järjepidevalt tegutsenud ettevõtte suund oleks võinud olla ka muu, sest esimese tootena valmistati tehases hoopis täispuidust kirst, mis tellimustööna Žiguli 09 katusel Soome sõidutati.