• 06.09.11, 14:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maru Ehitus: müük on mullusest suurem

Meil on käsil mitu suurt objekti ja müüginumbrid on seetõttu tõesti mullusest suuremad, rääkis Eesti firmade käibe ja kasumi kasvu statistikat kommenteerinud Maru Ehituse ASi juht Tõnu Kull.
"Eks me oleme käibe ja kasumiga enam-vähem samamoodi, samal lainel, kui teised ettevõtted. Müük on eelmise aastaga võrreldes kasvanud," sõnas Kull. Ta lisas, et ehitusfirmal on II kvartali kasumi kohta veel vara öelda, sest suured ehitusobjektid ei lõpe kvartalite järgi. Kui objektid aga valmis saavad, tekib ka kasum, mis moonutab natuke selle konkreetse kvartali pilti, lisas Kull.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele