LVM Kinnisvara juhatuse liikme Ingmar Saksingu sõnul on finatskriisi ootus mõned suuremad ärikliendid Pärnus küll ootele pannud, ent üldiselt liigub turg tavapärast rada, vahendab Delfi.
„Ärikliendid, kes ei kasuta pangalaenu, vaid omavahendeid, soovivad pigem likviidsust säilitada ning ootavad oma ostuotsustega. Samas ostavad väiksemad kliendid endiselt palju,“ märkis Saksing.
Võimaliku finantskriisi osas ütles Saksing, et kinnisvara on ka väga halbadel aegadel võimalik mingi hinna eest müüa, samas kui aktsiad ning fondid võivad oluliselt enam väärtust kaotada.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele