2. september 2011

Illiku laiust huvitatud kolm arendajat

Orissaare vallas asuva Illiku laiu arendamiseks laekus tähtajaks kaks pakkumist, mille tegid kolm erafirmat, kel Orisaare vallavanema Aarne Põlluääre sõnul pikaajalised planeeringukogemused.

Põlluäär ei soovinud öelda, milliseid objekte Illiku laiule kavandatakse, kuid varem on räägitud Maasilinna laevavraki eksponeerimise hoone ehitamisest ning ka veespordikeskusest, vahendab Meie Maa.

Kuna pakkumismenetlus on pooleli, siis on Põlluääre sõnul veel vara kommentaare jagada. Viieliikmeline pakkumistoimingute komisjon asub pakkumisi menetlema järgmisel töökoosolekul ning siis selgub, milliseid objekte Illiku laiule kavandatakse ja millise arendaja plaan osutub parimaks.

Orissaare vallavolikogu algatas Orissaares Illiku laiu detailplaneeringu 2010. aasta veebruaris. Planeeringuala suurus on 7,3 ha ja detailplaneeringu eesmärk on Illiku laiu planeeringuala väljaarendamine, hoonestusala ja ehitusõiguse seadmine ning uute katastriüksuste moodustamine, nendele sihtotstarbe ja liikluskorralduse määramine.

 

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688