• 08.08.11, 16:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Video: 32 ruutmeetril 24 tuba

Hong Kongi arhitekt Gary Chang mõtles välja, kuidas mahutada tillukesse korterisse suur pere ja omanik - kavalate liugmehhanismide abil saab ta ühest toast kerge vaevaga mitu tosinat teist tuba kujundada.
http://www.youtube.com/watch?v=f-iFJ3ncIDo

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 14:10
Korralik rekonstrueerimine hoiab majad töökorras veel aastakümneid
Teadlikkuse tõus energiatõhususe osas on viimase 20–30 aasta jooksul teinud läbi märkimisväärse arengu. Kui sajandivahetuse eel piirduti sageli üksikute töödega, näiteks akende vahetamisega, siis tänapäeval lähenetakse hoonete uuendamisele terviklikult – alates välispiirete soojustamisest kuni nutikate tehnosüsteemideni. Termopilt OÜ juhi Toomas Rähmoneni sõnul on aastatega kogunenud palju väärtuslikku kogemust, mis aitab rekonstrueerimist teha järjest läbimõeldumalt ja tõhusamalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele