Rootsi riskikapitalifond East Capital Explorer investeeris Eesti infrastrutkuuriettevõttesse TREV-2 Grupp 4 miljonit eurot ehk üle 67 miljoni krooni ja kontrollib sellega koos emafirma East Capitaliga umbes 25% ettevõtte aktsiaportfellist.
Lisaks kindlustas tehing Ida-Euroopa turule suunatud ECE-le koha TREV-2 nõukogus. 2010. aastal viis TREV-2 läbi aktsiaemissiooni, mille käigus suurendati aktsiakapitali 24 miljoni
krooni võrra, selgub ettevõte majandusaasta aruandest. Firma kahjum oli eelmisel majandusaastal 43,5 miljonit krooni, 2009. aastal aga 26,5 miljonit.
Seotud lood
Teede, platside ja terrasside rajamisel ei ole looduskivi ainult esteetiline valik, vaid tegu on ühe vastupidavaima ning ajas kestvaima lahendusega, mis sobib ühtviisi hästi nii koduaedadesse kui linnaruumi.