• 01.08.11, 16:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Õispuu ja Kaasik saadeti kohtusse

Põhja ringkonnaprokuratuur saatis Tallinna linnaplaneerimise ameti endise juhataja Toomas Õispuu ja endise vandeadvokaadi Viktor Kaasiku pistisesüüasja kohtusse.
Süüdistuse järgi sai Õispuu tänavu veebruaris Tallinnas Paldiski maanteel asuva hipodroomi kinnistu detailplaneeringu esindajalt Viktor Kaasikult vastutasuna detailplaneeringu korraldamise eest linnaplaneerimise ametis pistisena 10 000 eurot laenu, vahendab ERRi uudisteportaal.
Kaasiku ja Õispuu laenuleping oli sõlmitud oluliselt soodsamate tingimustega võrrelduna Eestis keskmiselt antavate lühiajaliste laenude tingimustega, märkis süüdistus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.01.26, 15:20
Uksed lahti! Haapsalu Uksetehas avas Tartus esindussalongi
Haapsalu Uksetehas avas novembris Tartus aadressil Lõõtsa 5 uue esindussalongi, et olla Lõuna-Eesti klientidele lähemal. Tegemist on ettevõtte teise salongiga ning tegu on tehase arenguloos olulise sammuga– 2026. aastal tähistab Haapsalu Uksetehas juba oma 35. tegevusaastat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele