Kultuurikatla ehituse algus on pikalt veninud ning nüüdseks on selgunud, et märtsis ehitajaga sõlmitud raamlepingus mainitud 300 miljonit krooni pole tegelikult olemas olnudki, vahendab Delfi TV3 "Seitsmeseid uudiseid".
SA Tallinn 2011 juhatuse liige Evelyn Sepp sõnas, et linn on valmis kultuurikatla ehitusse sinna praeguses seisuga investeerima lihtsustatult umbes 100 miljonit ja erinevate EASi projektidega peaks lisanduma umbes 50 miljonit krooni. Mida 150 miljoni eest saada võib, sel teemal käivad ehitajaga alles läbirääkimised.
Linnapea Edgar Savisaare sõnul pole kultuurikatla ehituse venimises midagi traagilist. "Ega ei pidanudki valmis saama, kultuurikatel on suur objekt ja selle ehitus läheb mitu aastat järgemööda. Nüüd peaks need kohtuasjad ka olema lahendatud ja ehitus võiks lahti minna. Ma usun, et Evelyn Sepp teeb selles osas tubli tööd."

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.06.26, 13:29
Nutikad akusalvestid muudavad päikeseenergia taas tasuvaks
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele