If Kindlustus maksis mullu 1400 kodudega seotud kahjujuhtumi eest hüvitisi kokku üle 66 miljoni krooni (4,2 miljoni euro). If jagab soovitusi, kuidas kaitsta kodu puhkusteperioodil.
Ifi soovitused kodu kaitsmiseks enne puhkusele minekut
1. Reisile sõites ära teavita pikast äraolekust oma Facebook’i seinal ega muude sotsiaalmeediakanalite vahendusel. Nii võib info jõuda ka halbade kavatsustega inimesteni.
2. Kodu võtit ei tohi hoida „klassikalises“ võtme peitmise kohas, näiteks uksemati all või ukse kõrval lillepotis.
Artikkel jätkub pärast reklaami
3. Lepi naabriga kokku, et ta hoiaks majal või korteril silma peal.
4. Kodust lahkudes tõmba kardinad akendele ette. Varast ahvatleb eelkõige see, mis aknast sisse kiigates silma hakkab.
5. Kui Sul on kodus palju hinnalisi esemeid ja oled tihti kodust ära, tasub soetada signalisatsioonisüsteem.
6. Leia mõni hea abiline, kes Sinu postkasti vähemalt korra nädalas tühjaks teeb.
Seotud lood
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte
Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?