Kinnisvaraportaali City24.ee andmetel otsiti juuni keskpaigas Tallinnas ostjaid 7300 korterile. Müügiks pakutavate korterite arv on võrreldes aasta esimeste kuudega ligi tuhande võrra tõusnud.
Tallinna korterite müüjad küsisid 17. juuni seisuga korteri ruutmeetri eest keskmiselt 1287 eurot. Pealinna korterite ruutmeetri keskmine pakkumishind oli buumiaja tipphinnast 34 protsenti madalam. 2007. aasta kevadel küsiti Tallinnas korteri ruutmeetri eest keskmiselt 1953 eurot.
Korterite ruutmeetri keskmine pakkumishind eurodes: Vanalinn – 2965
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kadriorg – 1713Kesklinn – 1709Pirita – 1679Kristiine – 1228Nõmme – 1173Haabersti – 1074Põhja-Tallinn – 1048Mustamäe – 1017Lasnamäe – 898
Seotud lood
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.