• 02.06.11, 15:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ehitusuudiste lugejatest 36% pole eluasemelaenu võtnud

Ehitusuudised.ee küsis oma lugejatelt, kui suur on nende eluasemega seotud igakuine laenukohustus. Selgus, et 36 protsenti 2076st vastanust pole laenu võtnud.
Üle 400 euro suurune kuine laenukohustus on 23 protsendil, 200-400 eurot maksab pangale 25% vastanutest ja kuni 200 eurot kuus 14%.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 13:09
LEDVANCE 10: kümne aastaga valgustusturul tipptegijate hulka
2016. aastal eraldati OSRAMist traditsiooniliste valgusallikate äri ning sündis uus kaubamärk LEDVANCE. Ettevõtte portfellis olid peamiselt tooted, mille tulevik Euroopas oli regulatsioonide tõttu sisuliselt ette määratud. Traditsioonilised valgusallikad sisaldasid keskkonnale ohtlikke aineid ja nende energiatõhusus jäi uutele nõuetele jalgu. Algas globaalne LED-teholoogiale üleminek.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele