Ukraina rikkaim mees Rinat Ahmetov ostis Londonis One Hyde Parki residentsis ligi 136 miljoni naela eest korteri, kirjutas Financial Times.
Ostu kinnitas Ahmetovi pressiesindaja Elena Dovzhenko, kelle sõnul ostis korteri oligarhile kuuluv valdusfirma System Capital Management (SCM). SCM on Ukraina juhtiv finants- ja tööstusgrupp, mille varadeks hinnatakse ligikaudu 18,5 miljardit dollarit.
Ahmetovi varandust hinnatakse 16 miljardile dollarile. Oligarh plaanib kolmekorruselise penthouse korteri sisustusele kulutada 60 miljonit naela.
One Hyde Parki residentsis on müüdud 45 korterit koguhinnaga 963,5 miljonit naela. Vabad on veel 30 korterit.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Residentsi omanikuks on Project Grande Limited, tegemist on Christian Candy ja Qatari peaministri ühisfirmaga.
Autor: Katri Soe-Surén
Seotud lood
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.