Tallinna Haridusamet avas linna haridusasutuste renditavate pindade veebipõhise broneerimiskeskkonna, vahendas City24.
Veebikeskkonnas saab broneerida nii koolide spordisaale, aulaid, ujulaid ja spordiväljakuid kui ka klassiruume ja auditooriume, mida saab rentida väljaspool õppeaega.
Haridusasutused saavad uues broneerimiskeskkonnas reklaamida ja tutvustada oma renditavate pindade võimalusi ning rendipinna otsijal on lihtne ja mugav soovitut leida. Rendipinda saab otsida nii asutuse, tegevuse kui ka sobiva kuupäeva ja kellaaja järgi. Asutus võtab eelbroneeringu teostajaga ühendust, kinnitab broneeringu ja väljastab vastava arve.
Tallinna Haridusameti haldusalas on 205 haridusasutust, sh 127 lasteaeda, 60 üldhariduskooli jt. Enamiku koolide andmed on keskkonnas juba leitavad.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Rohesertifikaat on Eestis kinnisvara arendamisel muutumas järjest olulisemaks ning uute hoonete puhul on LEED või BREEAM sertifikaat juba paljudele arendajatele ja investoritele iseenesestmõistetav eesmärk, kuigi tegemist ei ole seadusest tuleneva nõudega, vaid eestvedajateks on ambitsioonikad ja teadlikud kinnisvaraarendajad.