• 16.03.11, 09:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Äripäev kogub infot uusarendustest

Aprilli alguses ilmuv Äripäeva Kinnisvara kuukiri annab ülevaate elamute, korterite ja äripindade uusarendustest.
Uusarenduste ülevaate avaldamiseks kogub Kinnisvara kuukiri infot juba rajatavatest või plaanitavatest uusarendustest (elamud, korterid, bürood, laod jm).
Ülevaates osalemiseks tuleb arendajatel saata järgmine info:
- millist kinnisvaraarendust ja kuhu plaanitakse või juba teostatakse;- millal alustati või alustatakse ehitustöödega;- millal on objekti valmimistähtaeg;- kui suur on rajatava objekti pind.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Info tuleb saata e-posti aadressil [email protected] hiljemalt 23. märtsiks. Uusarenduste ülevaade ilmub Äripäeva Kinnisvara kuukirjas 4. aprillil.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele