Kinnisvarakool OÜ hakkab pakkuma üürikoolitust, mis mõledud nii maakleritele kui üüriturul osalejatele.
Üürikoolitus on suunatud eelkõige üüriturul tegutsevatele maakleritele, eraisikust eluruumide üürileandjatele, aga ka üürilevõtjatele, märgitakse pressiteates.
„Inimestes tekitavad kõige enam küsimusi ja probleeme üürilepingud ning üüritehingu poolte õigused ja kohustused. Neid käsitleme koolitusel erilise tähelepanuga,“ rääkis üürikoolituse lektor jurist Evi Hindpere.
Üürituru majanduslikke aspekte käsitleb koolitusel kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte
Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?