Alates 1. märtsist saab Nordea Panga Kristiine kontorist lisaks pangateenustele ka Ober-Hausi kinnisvaraspetsialistide nõu ja abi, teatas büroo.
„Kinnisvara ja pank käivad ikka käsikäes. Inimene, kes soovib vahetada või soetada uut eluaset, saab kinnisvaraspetsialisti konsultatsiooni, ülevaate kinnisvaraturust ja pakkumistest, vajadusel hindamisakti ning laenunõustamise kõik ühest kohast,“ ütles Ober-Hausi Kinnisvara AS juhatuse esimees Tarmo Kase.
”Saime innustust ülimalt positiivsest kliendikogemusest, kui külastasime Nordea ja Realia ühiskontoreid Soomes ning otsustasime Eestis samalaadse pilootprojekti käima lükata,” sõnas Nordea Panga partnersuhete osakonnajuhataja Tiiu Sahtel.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.08.26, 09:00
Läti rannaküla varemetes renoveeriti piirivalvepunkt meditatsioonikeskuseks
Lätis Ventspilsi lähedal asuv Stacija meditatsioonikeskus on hea näide sellest, et nutikaid valikuid tehes on võimalik ehitada ka nõukogudeaegse tellismaja varemetele tänapäevane hoone, mida hindavad kõrgelt nii ehituseksperdid kui hoone kasutajad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele