19. jaanuar 2011

Tartu tutvustab Emajõe kaldanõlva rekonstrueerimise tööprojekti

Tartu linna tellimusel on OÜ Tinter-Projekt koostanud Emajõe vasakpoolse kaldanõlva rekonstrueerimise tööprojekti, millele oodatakse linlaste arvamusavaldusi.

Kaldanõlva ehitustöödega Võidu ja Turusilla vahelises lõigus on planeeritud alustada käesoleval aastal. "Kuna tegemist on avalikku linnaruumi ilmestava ehitusega, siis soovime kindlasti kuulda ka sellega seonduvaid linnakodanike arvamusi. Oodatud on kõik konstruktiivsed ettepanekud ja märkused kavandatava projekti kohta," selgitas abilinnapea Raimond Tamm.

Projektiga saab tutvuda ja lisada oma arvamuse Tartu kodulehel. Projekti avalik arutelu toimub 26. jaanuaril kell 15 linnamajanduse osakonnas. Kohal on nii tellija kui ka projekteerija esindajad.

Projekt käsitleb põhiosana Emajõe vasakpoolse kaldanõlva (lõigus Võidu sild – Turusild) kindlustamist uhtumise ja tallamise vastu ning kergliiklustee katete uuendamist ning jõeäärsete puhkealade ehitust.

Projektiga on antud maa-ala asendiplaaniline lahendus, katendid kergliiklusteedele ja vertikaalplaneerimine, mis lahendab sademetevee äravoolu projekteeritavalt alalt.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688