• 11.01.11, 16:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Liider Ehituse pankrotiavaldus võeti menetlusse

Harju Maakohus võttis menetlusse OÜ Liider Ehitus avalduse pankroti väljakuulutamiseks.
OÜ Liider Ehitus ajutiseks pankrotihalduriks nimetati pankrotihaldur vandeadvokaat Terje Eipre, kohtuistung pankrotiavalduse läbivaatamiseks toimub 22. veebruaril kell 13.00 Harju Maakohtu Kentmanni kohtumajas.
Liider Ehituse peamiseks tegevusalaks oli üldehitusteenuse pakkumine nii alltöö- kui peatöövõttu korras. 2008. aastal omandas ettevõtte osanik Sergei Žulin ülejäänud osad Eventus Ehitus OÜ-lt. Alates 04.12.2008 on ettevõtte ainuosanik Sergei Žulin.
Kui 2008. aastal oli Liider Ehituse müügitulu 7,5 miljonit krooni ning ettevõte jäi 46 000 krooniga kasumisse, siis 2009. aastal kahanes käive 1,4 miljoni kroonini ja firma jäi kahjumisse. Ettevõttes töötas 2009. aastal keskmiselt 3 töötajat. Palgafond koos maksudega oli 83 000 krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:46
Kuidas muudab uus isolatsiooniplaat fassaadi paigaldamise kiiremaks ja säästlikumaks?"
PAROC® toob ehitusturule uue toote – PAROC Linio 10cc. Tegemist on kaasaegse kivivilla soojusisolatsiooniplaadiga fassaadide jaoks (ETICS), mille mõlemad pooled on juba tehases kruntvärviga kaetud. See lahendus aitab ehitusplatsil tööd tõhusamalt korraldada, säästes paigaldusaega ja vähendades liimikulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele