Rime Kinnisvara alustas 3. jaanuaril nn Hollandi oksjoniga, mille käigus langetatakse maja algset müügihinda igal tööpäeval 4500 euro võrra.
Oksjonil müüakse eksklusiivset eramut Pirital, aadressil Jumika tee 6. Maja pandi müüki 671 000 euroga. Tegemist on 2009. aastal valminud ehitisega, mille üldpind on ligi 328 ruutmeetrit, kinnistu suuruseks on 1334 ruutmeetrit.
Hollandi oksjonil alustatakse kõrgest hinnast ja hinda alandatakse järjest, kuni üks ostja annab märku, et on nõus selle hinna juures ostma.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eesti perefirma Bauroc, mis on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja, tuli eelmisel aastal välja uue tooteperega, mille süsiniku jalajälg on raudbetoonpaneelist 10 korda väiksem, kuid ettevõttel on veelgi ambitsioonikam plaan jõuda CO2-neutraalsete või lausa negatiivse jalajäljega materjalide tootmiseni.