• 05.01.11, 15:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ehitustööde maht kahanes 7% 

Möödunud aasta III kvartali ehitustööde rahaline maht oli statistikaameti andmetel 9,4 miljardit krooni ehk ligi 600 miljonit eurot.
Sellest 6,4 miljardi krooni ehk 408 miljoni euro väärtuses on ehitustööd omal jõul.
Aastataguse ajaga võrreldes on ehitustööde kogumaht vähenenud 7% võrra, kuid omal jõul tehtavad tööd on täpselt samal tasemel, kus need olid 2009. a. III kvartaliski.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 12:30
Uusarendusturu jahtumine suunas ehitusettevõtte renoveerimisärisse
Eesti ehitusettevõte NOCC Solutions OÜ on viimastel aastatel kohandanud oma äristrateegiat, pöörates senisest suuremat tähelepanu renoveerimistöödele ning innovatiivsetele rahvusvahelistele projektidele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele