• 27.12.10, 15:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Laevaehitaja uus tsehh tingis saasteloa muudatuse

Keskkonnaamet muutis Baltic Workboats ASile väljastatud välisõhu saasteluba kuna ettevõtte tootmismahud on suurenenud ning keevitustsehhi ehitamisega on lisandunud uus saasteallikas.
Ametlikes teadaannetes põhjendab amet, et uut saasteloa muutmine vajalik, kuna seoses ettevõtte tootmisvõimsuse kasvuga on suurenenud ka lenduvaid orgaanilisi ühendeid sisaldavate värvide, kõvendite ja lahustite maksimaalne võimalik aastane kulu 3,35 tonnilt 8,76 tonnile ja vastavalt sellele välisõhku suunatavate lenduvate orgaaniliste saasteainete heitkogused 1,1 tonnilt 4,891 tonnile.
Ka uue keevitustsehhi ehitamisega lisandus uus saasteallikas ja avanesid võimalused suuremamahuliste värvimistööde läbiviimiseks vanas tsehhis.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Võttes aluseks keskkonnamõju hindamise ja keskkonnajuhtimissüsteemi seaduse paraqgrahvid, otsustas Keskkonnaamet jätta keskkonnamõju hindamise algatamata, kuna ettevõtte tegevusega kaasneb väheoluline negatiivne keskkonnamõju.
Saasteloa taotlusmaterjalidega ja väljastatud loaga saab tutvuda Keskkonnaameti Kuressaare kontoris.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele