Keskkonnainspektsioon peatas Pärnumaal Sauga jõel sillaehituse, kuna töid teostanud ettevõttel puudus vee-erikasutusluba.
Sillaehituse tarbeks on ehitajal plaanis rajada Sauga jõkke poolsaared ja toestada pinnast sulundseintega, milleks on vajalik keskkonnameti poolt väljastatav vee-erikasutusluba, teatas keskkonnainspektsioon.
Objekti kontrollimisel selgus, et ehitaja on alustanud sulundseinte paigaldamist ja jõepõhja täitmist pinnasega, ehkki nõutav keskkonnaluba on alles vormistamisel.
Keskkonnajärelevalveseadusest tulenevalt peatas keskkonnainspektsiooni Lääne regioon ebaseadusliku ehitustegevuse. Ehitaja saab vees tehtavaid töid jätkata pärast vee-erikasutusloa saamist.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.