• 04.11.10, 15:02
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Politsei: asi on kontrollimise algfaasis 

Teisipäeval esitasid Politsei- ja Piirivalveameti lõuna prefektuuri Wolmreksi ja Merktoni tegevuse uurimiseks avalduse OÜ Kaldram, AS Even ja OÜ Cratoni.
Lõuna prefektuuri majanduskuritegude talituse juhi Janek Maasiku sõnul võis ta küll aimata, millise avalduse kohta Äripäev küsib, ent täpsemalt ta seda esialgu kommenteerida ei saanud.
„Ennatlik on minu poolt mingeid seisukohti võtta, asi on kontrollimise algfaasis,“ selgitas ta. Maasiku sõnul politseil aega nüüd 10 päeva, et otsustada, kas asjas algatatakse ka uurimine.
„Kui avaldus tuleb sisse, siis on 10 päeva aega otsustada, kas avalduses kirjeldatud tegudes ilmnevad kuriteo tunnused või mitte. Kui sealt ilmnevad kuriteole viitavad asjaolud, siis menetlus algatatakse,“ lisas Maasik.  

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele