Käesoleva aasta III kvartalis sõlmitud korteriomanditehingute käive oli maa-ameti andmetel 17% võrra eelmise aasta näitajast kõrgemal.
Analoogselt käibele on tõusmas ka tehingute arv, mis kasvas aastaga 14%.
2010. aasta III kvartali 3251 korteriomanditehingu kogukäive oli 1,8 miljardit krooni.
Korteriomanditehingute keskmine hind on nüüdseks juba aasta samal tasemel püsinud. 2010. a. III kvartali korteriomanditehingute keskmine ruutmeetrihind oli 9904 krooni, mis on aastatagusest 6% kõrgemal.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.