• 24.09.10, 15:31
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Leedu saab majade renoveerimiseks 6 miljonit eurot

Swedbank ja Euroopa Investeerimispank nõustusid andma Leedule laenu kortermajade muutmiseks energiasäästlikumaks.
Swedbank annab 6 miljonit eurot 20 aastaks. „Madala ja fikseeritud intressimääraga,“ teatab täna oma veebilehel Luksemburgis asuv Euroopa Investeerimispank.  Raha tuleb investeerida energia säästmisse.
Laen peaks  aitama renoveerida nõukogude-aegseid kortermaju, tõstma seeläbi elektritarbimise efektiivsust ja vähendama talviseid küttekulusid. Ühtlasi aitab see elavdada riigi ehitussektorit, mis on majanduskriisis üks enim kannatada saanud majandusharusid.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 
Autor: Katri Soe-Surén

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele