• 22.09.10, 14:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tehing: maja 25 000 krooniga

Domus Kinnisvara vahendusel müüdi hiljuti Märjamaa lähedal hoone, mis maksis 25 000 krooni ehk 1598 eurot.
Tegemist on kapitaalremonti vajava endise lasteaia hoonega, mis paikneb 2080 m2 suurusel kundil. Hoone pind on 397 m2.
Domuse juhatuse esimehe Raul Reino sõnul on tähelepanuväärne, et hoonet ei ostnud mitte läheduses elav edukas talupidaja, vaid hoopis väliskapital. "Ilmselt ei tundunud alla 2000 euro ost kinnistu eest just väga suur investeering," märkis ta.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.05.25, 10:07
Laske klientidel valida – pakkudes konstruktsiooniühenduste valikuvõimalusi
Valikuvõimalus projekteerimisfaasis võimaldab ausat konkurentsi. Anstar soovib pakkuda betoonkonstruktsioonide ühendustele alternatiive – lihtsaid, usaldusväärseid ja tõhusaid lahendusi.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tagasi Ehitusuudised esilehele