• 01.09.10, 17:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pärnu vangla kinnistu 3,8 miljoniga vabamüügis

Riigi Kinnisvara AS juhatus tunnistas Pärnus Sillutise 11 asuva endise Pärnu vangla kinnistu enampakkumise nurjunuks, kuna pakkumisi ei esitatud.
Kinnistu müügiga jätkatakse vabamüügi korras hinnaga 3,8 miljonit krooni. 2007. aasta maikuus müüs justiitsministeerium enampakkumisel Pärnu vangla kinnistut 13 miljoni kroonise alghinnaga.
5546 ruutmeetri suurusel kinnistul on üheksa ehitist. Piirkond on asustatud enamjaolt puitelamutega. Kõrval kinnistul asub endine Pärnu haigla hoone, Pärnu jõgi on ca 300 meetri kaugusel.
Kinnistule on tellitud muinsuskaitse eritingimused, mille kohaselt tuleb säilitada 3 väärtuslikumat hoonet, mis pärinevad aastast 1861. Säilitamist väärib ka osaliselt endine vanglamüür.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele