Iiri ehitusmaterjalide tootja aktsia hind kukkus Dublini börsil 13 protsenti, 12,20 eurole. Tsemendi müügikogus on kahanenud aastaga 24 protsenti.
CRH poolaastakasum vähenes 77 protsenti, 25 mln eurole. Käive vähenes kaheksa protsenti, 7,66 miljardile eurole.
Ettevõte teatas Irish Examineri andmetel, et jätkuvalt valitseb tuleviku suhtes ebaselgus, iseäranis USA taastumise osas, kuid Euroopa majandusindikaatorid on julgustavamad.
Kuue kuu jooksul on ettevõte kulutanud 159 mln eurot 14 ettevõtet ülevõtmiseks, sealhulgas Hiinas ja Portugalis.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Taristuehituses on üks viga, mis maksab rohkem kui kõik teised kokku – probleemidega tegeletakse liiga hilja. Sageli alles siis, kui tee on juba lagunenud ja remont on vältimatu. Põhjus ei peitu enamasti nähtavas pealiskihis, vaid sügavamal: aluspinnases.