Käeoleval aastal on riigihangete registri andmetel kuulutatud välja 617 ehitushanget kogumaksumusega ligi 2,9 miljardit krooni.
Mullu samal perioodil (1. jaanuar-18. august) oli ehitushankeid kuulutatud välja 889 kogumaksumusega pea 6 miljardit krooni.
Tänavustest ehitushangetest 277 on avatud hankemenetlusega ja 302 lihtmenetlusega, eelmisel aastal vastavalt 285 ja 543. Avatud hankemenetlusi on vaidlustatud 18 korral, mullu 24 korral.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.