1Partneri käive kasvas kaks korda

1Partner Kinnisvara käesoleva aasta esimese kuue kuu käive oli 7 miljonit krooni, mis on mullusega võrreldes ligi kaks korda enam.

Ettevõtte teatel kasvas firma kasum esimesel poolaastal mullusega võrreldes 62,5 protsenti – 1,2 miljoni kroonini.

1Partner Kinnisvara tegevdirektori Martin Vahteri sõnul on kuue kuu tulemused ootuspärased. “Me pole kordagi tegevusajal kahjumisse langenud, mis eristab firmat paljudest konkurentidest. Nüüd, turu stabiliseerudes on meie lähtepositsioon parem ning oleme kasvanud teistest turuosalistest kiiremini. Koos käibe ja kasumiga on ka 1Partner kinnisvaravahendusega tegeleva üksuse töötajate arv aastaga tõusnud enam kui kolmandiku, 45 inimeseni,” ütles ta.

Vahteri sõnul iseloomustab esimest poolaastat turu järk-järguline taastumine ja keskmise tehinguhinna tõus. “Kui aasta tagasi sooritati tehinguid peamiselt lihtsamate elamispindadega, siis praeguseks on tõusnud ka eramute ning äripindade likviidsus,” lisas ta.

1Partner tegi 2010. aasta esimese kuue kuu jooksul 261 tehingut ja koostas 1150 eksperthinnangut. Mullu esimesel poolaastal oli tehinguid 186 ning hindamisi 785. Samas tegi firma terve 2008. aasta jooksul tehinguid kokku vaid 284.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed