• 04.08.10, 10:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ehituses varjatakse töötajaid ja käibeid

Maksuameti kontrolliosakonna juhi Egon Veermäe sõnul selgitasid maksukontrollid, et ehituses varjatakse töötasu ja tööjõudu, samuti kasutatakse  fiktiivseid arveid ning varjatakse käivet.
Selles valdkonnas on Veermäe sõnul tõhustatud koostööd Soome maksuhalduriga, kellega vahetatakse infot Soomes sellel alal tegutsevate Eesti isikute kohta.
Maksu- ja Tolliamet tuvastas I poolaasta kontrollidega, et deklareerimata ja tasumata jäeti makse kokku 566 miljoni krooni ulatuses.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 09:58
Stabiliseerimine kui alakasutatud võimalus Eesti taristuehituses
Taristuehituses on üks viga, mis maksab rohkem kui kõik teised kokku – probleemidega tegeletakse liiga hilja. Sageli alles siis, kui tee on juba lagunenud ja remont on vältimatu. Põhjus ei peitu enamasti nähtavas pealiskihis, vaid sügavamal: aluspinnases.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele