• 28.07.10, 18:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maaülikooli tehnikamaja teeb Astlanda Ehitus

Eesti Maaülikooli tehnikavaldkonna hoone esimese korpuse peatöövõtu hanke võitis OÜ Astlanda Ehitus, teatab City24.
Firma on nõus töö tegema ära 43,4 miljoni krooni eest. 
Varasema info kohaselt tuli hankele kokku 11 pakkumist, neist kolm olid ühispakkumised.
Hanke eesmärk on kaasajastada maaülikooli tehnikavaldkonna infrastruktuuri ja optimeerida ruumiprogrammi. 6000 ruutmeetri suuruse suletud netopindalaga esimese korpuse hoones projektiga ette nähtud tööde maht on 4500 ruutmeetrit.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Töövõtt hõlmab esimest korpust tervikuna koos ümbritseva kinnistu arendamisega, sealhulgas üldeehitus- ja eriehitustöid.
Hanke võitja pidi kaasajastama hoone kütte ja ventilatsiooni, kanalisatsiooni ja hoone automaatika. Ehitus kestab kavakohaselt 12 kuud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.04.26, 13:35
Betoon ei kuiva suvel alati kiiremini. Kuidas aitab ajutine põrandaküte ehitusprotsessi lühendada?
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.

Viimased uudised

Saated
  • 10.04.26, 12:40
RKAS katsetab uudset hanget ja rajab uut trendi
RKAS on renoveerimisvedur. Äsja sai renoveeritud Rahvusraamatukogu (arhitekt Raine Karp). Sama arhitekti loodud sarnase vormikeele ja sarnase paevoodriga rahvuslik Linnahall ootab renoveerimist ja kasutamist.
Uudised
  • 10.04.26, 12:01
Renoveerimiseks ei tule enam sobivamat või odavamat aega
Uudised
  • 10.04.26, 11:46
Oma Ehitaja asetas Liveni Peakorterile esimese nurgakivi
Uudised
  • 10.04.26, 11:39
EKEL sai uue juhatuse
Uudised
  • 10.04.26, 11:33
Galerii: vaata, milline näeb välja hetkel Tallina suurim ehitusplats
Ruumilise aktsendi loomine tuleb sellele linnaruumile vaid kasuks
Uudised
  • 10.04.26, 08:44
Praktiline juhend betoonitöödeks: kuidas vältida plastsest kahanemisest tingitud pragunemist
Uudised
  • 10.04.26, 07:21
Pärnus tegutsev metallitööstus maksis Rootsi omanikele 7,5 miljonit dividendi
Uudised
  • 09.04.26, 13:36
Uusarenduse hinda kujundab suures osas aeg ja arendaja erihuvi

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele