Kuus Saare maakonna valda seisavad tõsise mure ees, kuna jäätmeveo konkursile ei laekunud mitte ühtegi sooviavaldust ning konkurss nurjus, kirjutab Saarte Hääl.
Nüüd otsitakse abi keskkonnaministeeriumilt, et saada nõu, mida teha edasi, kuna hetkel pole ühegi vedajaga lepingut ning jäätmeveo kohustus on täitmata.
Laimjala, Leisi, Muhu, Orissaare, Pöide ja Valjala valla ministeeriumile saadetud kirjas märgitakse, et konkursi dokumendid võtsid välja kaks ettevõtet ja küsiti kolm küsimust, pakkumisi siiski ei laekunud.
Muhu vallavanem Raido Liitmäe ostab teenust seni, kui korraldatakse uus konkurss ja leitakse uus vedaja, eelmine vedaja OÜ Prügimees.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Veetrasside ja -seadmete paigaldusel ei sõltu tulemus ainult materjalidest, vaid ka sellest, kuidas neid päris tööolukordades kasutatakse. Kui erinevad süsteemid ja tootjad objektil kokku saavad, tekivad sageli nüansid, mida standardlahendused ei kata. Sellele vastuseks on terviklahendus, mis ühendab materjalid, tehnilise toe ja praktilised koolitused, kus mängitakse läbi reaalseid tööolukordi.