Valitsus ei andnud põllumajandusministeeriumile luba müüa Veterinaar- ja Toiduameti valduses olevad kaks korterit.
Otsus tugineb käesoleva aasta 29. aprilli valitsuskabinetis tehtud otsusele võõrandada valitsemiseks mittevajalikku riigivara ainult Riigi Kinnisvara Aktsiaseltsi kaudu.
Rahandusministeerium ei kooskõlastanud valitsuse istungile esitatud korralduse eelnõu ning palus põllumajandusministeeriumil algatada menetluse korteriomandite mitterahalise sissemaksena üleandmiseks Riigi Kinnisvara Aktsiaseltsile.
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.06.26, 16:07
Kortermajade renoveerimine on jõudnud uude ajastusse: liftidest saab järgmine suur muutus
Eestis on kortermajade renoveerimine liikumas faasi, kus enam ei räägita ainult soojustusest ja väiksematest küttearvetest. Olulisemaks saavad näiteks elukeskkonda puudutavad teemad ning ka see, kuidas kortermajade elanikud vanuse lisandudes oma kodudest liikuma saavad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele