Tallinn jõudis kokkuleppele Saksamaale ümberasujate pärija Uno Robert Werneriga ning omandab Tallinnas Niguliste kiriku kõrval asuva Neitsitorni koos maaga 1,7 miljoni krooni eest.
Linnasekretär Toomas Sepa sõnul olid läbirääkimised pingelised, kuid nüüdne otsus lubab praeguseks kehvas olukorras oleva Neitsitorni taastamisega edasi minna, vahendab ERR uudised.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele