Arco Vara alustas Kodukolde uute korterite müüki ning esimese päevaga broneeriti viis korterit ehk 10% Helme 14 elamutes valmivatest korteritest.
Arco Vara Arendusdivisjoni juhi Veiko Taevere sõnul näitab kiire korterite broneerimine, et turul valitseb defitsiit heas asukohas uute korterite järele.
"Alustasime Kodukolde esimeste majade ehitamisega 2006. aastal, tänaseks kogutud tagasiside alusel oleme suurendanud oluliselt pakutavate korterite valikut. Kodukolde uutes majades ehitame kokku 17 erinevat tüüpi kortereid, et iga soovija leiaks just oma vajadustele sobiva,“ ütles Taevere.
Kodukolde kahe uue korterelamu ehitustöödega alustati käesoleva aasta mai lõpus ning ehitustööde valmimistähtaeg on kevad 2011. Nii nagu varasemad elamud, tulevad ka uued elamud avarate rõdudega ja viiekordsed, koos majaaluste parkimiskohtade ning laste mänguväljakutega.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.