• 25.06.10, 10:02
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eluruume rohkem, suurus väiksem

Võrreldes eelmise aasta I kvartaliga väljastati selle aasta I kvartalis eluruumidele ehituslube üle kümnendiku rohkem, kuid ruumide suurus kahanes, ilmneb Statistikaameti andmetest.
Kui eelmise aasta I kvartalis väljastati 595 eluruumide ehitusluba, siis selle aasta samal ajal 663 ehk 11,4% rohkem.
Samal ajal kahanes eluruumide suurus: eelmise aasta alguskvartalis oli ehituslubade alusel nende keskmine suurus 103,4 m2, kuid selle aasta samal ajal vaid 95,3 m2.
Samal ajal vaadeldavate perioodide võrdluses kasvas väljastatud ehituslubade alusel eluruumide kogu pindala 61,5 tuhandelt m2-lt 63,2 tuhandele m2-le.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 14:13
Warmeco pakub tipptasemel klaasfassaadide täislahendusi eriti nõudlikele objektidele
Üle 17 aasta on Warmeco tegutsenud klaas-alumiiniumfassaadide valdkonnas, pakkudes professionaalseid täislahendusi nõustamisest ja projekteerimisest kuni tootmise ning paigalduseni. Pikaajalised kogemused ja kõrge tehniline kompetents võimaldavad ettevõttel lahendada eriti mastaapseid ja nõudlikke fassaadiprojekte.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele