Peterburi investorid homme Ida-Virus

Homme tutvustatakse ettevõtluskeskkonda ja investeerimisvõimalusi Ida-Virumaal Peterburi investoritele, teatab Eesti Kaubandus-Tööstuskoda.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, SA Ida-Virumaa Tööstusalade Arendus ja Narva Linnavalitsus koos partneritega korraldavad 18. juunil 2010 Eesti Peakonsulaadis Peterburis investeerimisseminari, kus tutvustatakse potentsiaalsetele investoritele võimalusi oma kapitali paigutamiseks Ida-Virumaale.

 Ida-Virumaa on pikaajaliste tööstustraditsioonidega maakond Eestis, mis asub EL ja Vene piiri ääres. Loode-Venemaa ja Peterburi on üks olulisemaid piirkondi, mille logistika- ja tootmisettevõtetele soovib Ida- Virumaa pakkuda sobivaid võimalusi oma äri ajamiseks. Viimastel aastatel on Eestis üldiselt ning Ida-Viru maakonnas tehtud märkimisväärsed investeeringud infrastruktuuri. Avaliku sektori poolt käib aktiivne ettevalmistus tööstusalade väljaarendamiseks ning kohalike omavalitsuste poolt on välja töötatud motivatsioonipaketid tootmisettevõtetele tegevuse alustamisel Ida-Virumaal.

 Investeerimisseminaril osalejatele antakse ülevaade Eesti ja Ida-Virumaa ettevõtluskliimast, tugimeetmetest ettevõtjatele ja välisinvestoritele, eeldatavast üleminekust eurole ning Ida-Virumaa tööstusalade võimalustest.

 Seminari sihtgrupid on Loode-Venemaa (Peterburi) ettevõtlus-tugiorganisatsioonide esindajad ja konsultatsiooniettevõtted (valdkond: tööstus, logistika, tööstuskinnisvara), finantsinstitutsioonide esindajad, investeeringute vahendajad ning potentsiaalsed investorid.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed