Rakvere ja Haapsalu korteriturg aktiivselt tegusad

Pea kõigis Eesti väikelinnades võis maikuus märgata aktiivsuse kasvu. Iseäranis suurt huvi tunti Haapsalus ja Rakveres asuvate korterite vastu, selgub Pindi Kinnisvara turuülevaatest. 

 
Võru
Võrumaa kinnisvaraturul on täheldada aktiivsuse kasvu, huvi on nii linnasiseste korterite kui elamute ja suvilate vastu.
 
Põlva ja Jõgeva
Põlva ja Jõgeva korteriturul on märgata mõningast elavnemist, lisaks tuntakse huvi maamajade ja suvilate vastu.

Valga
Peamiselt tuntakse huvi Valga linna korterite vastu, aga ka eramute vastu Valgas ja näiteks Tõrvas. Jätkuvalt on huviorbiidis looduskaunis kohas paiknevad maamajad.

Viljandi
Viljandi kinnisvaraturg on aktiivsemaks muutunud: lisaks korteritele soetatakse ka maatükke ja maamaju. Eelistatud on 1-2 toalised korterid, maamajade puhul ei vaadata enam vaid objektide looduskaunidust, vaid hoonet soetades lähtutakse praktiliselt vajadustest: kui kaugel on kauplused, asfaltteed jms.

Haapsalu
Korteriturg on väga aktiivne. Samuti tuntakse huvi odavamate maamajade ja suvilate vastu.

Jõhvi
Lisaks Venemaa päritolu investoritele on turule lisandunud Eestist pärit ostuhuvilised, kes on valmis odavat vara kokku ostma.

Rapla
Huvi on suurenenud odavamate korterite ja talumajade vastu.

Rakvere
Turg oli väga aktiivne, huvi nii korterite kui maamajade vastu terves maakonnas. Inimeste julgus tehinguni jõuda on suurenenud.

Kuressaare
Huvi on eelkõige heas asukohas paiknevate korterite vastu, oluliselt on suurenenud huvi mere-äärsete maakodude ja elamumaade vastu. Ka maakodude valikul on üha määravamaks objekti asukoht ja infrastruktuuri lähedus.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed