Maa-amet pani avalikule kirjalikule enampakkumisele 278 Eesti eri paigus asuvat kinnistut, vahendab City.24.
Müügis olevatest kinnistutest 263 asuvad Harju maakonnas, neist 32 Tallinnas. 14 kinnistut asuvad Rapla ja üks kinnistu Järva maakonnas.
Tallinnas müügis olevatest kinnistutest kalleim on Neeme tänav 36 asuv 4,3 hektari suurune sihtotstarbeta kinnistu, mille alghind on 10,8 miljonit krooni.
Kinnistute enampakkumine toimub 14. ja 16. juunil.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Veetrasside ja -seadmete paigaldusel ei sõltu tulemus ainult materjalidest, vaid ka sellest, kuidas neid päris tööolukordades kasutatakse. Kui erinevad süsteemid ja tootjad objektil kokku saavad, tekivad sageli nüansid, mida standardlahendused ei kata. Sellele vastuseks on terviklahendus, mis ühendab materjalid, tehnilise toe ja praktilised koolitused, kus mängitakse läbi reaalseid tööolukordi.