Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Korterite pakkumishinnad mais langesid
Aasta esimestel kuudel suhteliselt stabiilsed püsinud korterite ruutmeetri keskmised pakkumishinnad tegid mais läbi üle 1-protsendise languse, selgus kinnisvaraportaali City24.ee statistikakeskkonnast Spot.
Kui veel maikuu alguses küsisid korterimüüjad Eestis ruutmeetri eest keskmiselt 15 271 krooni, siis juuni alguseks oli nimetatud näitaja langenud 160 krooni võrra 15 111 kroonile ehk üle ühe protsendi.
Korterite ruutmeetri keskmine pakkumishind oli 3. juuni seisuga maakonniti järgmine:
Lätis Ventspilsi lähedal asuv Stacija meditatsioonikeskus on hea näide sellest, et nutikaid valikuid tehes on võimalik ehitada ka nõukogudeaegse tellismaja varemetele tänapäevane hoone, mida hindavad kõrgelt nii ehituseksperdid kui hoone kasutajad.