• 27.05.10, 14:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maksuamet nõuab Q Vara pankrotti

Maksu- ja tolliamet esitas üleeile Harju Maakohtule avalduse kinnisvarafirma Q Vara AS pankroti väljakuulutamiseks.
Tänase päeva seisuga on ettevõttel enam kui 26,43 miljoni krooni suurune maksuvõlg, millele lisandub 374 705 kroonine intress. Ettevõttel on maksuametile esitamata ka viis deklaratsiooni.

Seotud lood

Uudised
  • 03.05.10, 11:30
Q Vara tütar liikus saneerimisel Celander Ehituse omanikele
Raskustesse sattunud kinnisvarafirma Q Vara uuel põhiomanikul Gild Arbitrage'il pole aimugi, mis asjaoludel Q Vara tütarfirma aktsiad teise firmasse liikusid.
  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 12:30
Uusarendusturu jahtumine suunas ehitusettevõtte renoveerimisärisse
Eesti ehitusettevõte NOCC Solutions OÜ on viimastel aastatel kohandanud oma äristrateegiat, pöörates senisest suuremat tähelepanu renoveerimistöödele ning innovatiivsetele rahvusvahelistele projektidele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele